Haikon Kamera Sistemleri Servisi İzmir

Haikon Kamera Sistemleri Servisi olarak İzmir ve Çevre illerde kamera sistemi servisi vermektedir.

Firmamız ;

Hikvision Digital Technology Co.Ltd Firmasının , Türkiye’deki Resmi markası olan Haikon  markalı ürünlerin İzmir Yetkili Bayileri arasında yerini almıştır.

Haikon Markası Güvenlik Kamera Sistemleri , ip Görüntülü Diafon Sistemleri, Parmakizli Personel Takip Sistemleri ve Access Kontrol Sistemleri gibi farklı Güvenlik konularında Hizmet Vermektedir. Haikon 2001 Yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olduğu Güvenlik Sektöründe Her Geçen Yıl Dünya Çapındaki Pazar Payını Yükselterek İlk Sıradaki yerini almaktadır. Haikon (Hikvision) markasının Dünya üzerinde 16 Farklı ülkede Distribütörlükleri Bulunmaktadır.

Haikon Markası Kamera gruplarında,  Günümüz Teknolojisine öncülük eden özellikleri ile birlikte Türkiye’de En Fazla Güvenilen  Ürünler arasında yer almaktadır. Haikon ; ip network kameralar , HD-TVI Turbo HD Analog Kameralar ve Analog Kameralar Olmak üzere  Kamera Grubu ürünleri 3 ayrı kategoride gruplandırmıştır.

Haikon Markası  ile Bir çok  büyük projeyi tamamlamış olan firmamız ; İzmir merkezli olmak üzere Tüm Türkiye’ye Haikon (Hikvision) Markası ürünlerin satış , montaj ve satış Sonrası 7/24 Teknik Destek hizmetlerini Vermektedir.

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X