Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Sistemleri ve Fiyatları

Analog HD AHD kamera, analog kamera sistemi altyapısını kullanarak 720p ve 1080p 1 / 1.3 Megapiksel çözünürlükte ve 2000 TV Line görüntü elde edilebilen yeni bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarına doğru duyurulan AHD teknolojisi, bilinen koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

2011 yılında bu zamana kadar analog sistemlerde 960H teknolojisi en üst seviye çözünürlük olarak kullanılmaktaydı. Ancak AHD kameralar ile birlikte bu durum tamamen değişmiştir. Üreticilerin münferit olarak geliştirdiği HD-CVI, HD-TVI vb. çözümler hariç koaksiyel kablo üzerindeki en yüksek çözünürlük için HD-SDI teknolojisi kullanılmaktaydı. Ancak bu sistemler maliyet olarak AHD kamera sistemlerinin üzerinde kalmakta ve bu nedenle ortaya pahalı çözümler çıkmaktadır.
AHD güvenlik kamerası teknolojisinin ve buna bağlı olarak üretilen ürünlerin maliyetleri de kendinden önceki analog CCTV çözümlerini tamamen etkilemiştir. Öyle ki AHD Kamera sistemleri Türkiye pazarında kendisine ciddi bir konum kazandırmış ve geleneksel ürünlerle hemen hemen aynı fiyatlardan satılıyor olması da diğer bir tercih sebebi olmaktadır.
AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.
Analog HD AHD DVR Kayıt Cihazlı Güvenlik Kamera Sistemi

İDDİA EDİYORUZ, kaliteli Kamera Sistemi ile güvenliğiniz en üst noktada olacak.
İzmir için özel olarak hazırladığımız kamera sistemi kampanyamızdaki kameraların gece görüntülerinin netliği karşısında şaşıracaksınız.

AHD Gece Görüş Kameralı, AHD DVR Kayıt Cihazlı, Uzaktan ve cep telefonundan izlemeli Güvenlik Sistemi, Ev Güvenliği, işyeri güvenliği, apartman güvenliği için ideal kamera sistemi.
4 x 1 Megapixel Analog HD AHD IR-CUT Filtreli 24 Led Gece Görüşlü Kamera,
1 x 4 Kanal Analog HD AHD Real Time HDMI DVR Kayıt Cihazı, iphone, Android izlenebilir
1 x 500 GB Seagate Barracuda Hard Disk,
1 x 12 v 5 A Gerçek Kamera Adaptörü,
8 x BNC Konnektör
4 x DC Jak
Özel Kamera Kablosu

Analog HD Kamera Güvenlik Sistemi İzmir içi kurulum dahil 1500 TL + KDV.

Sipariş İçin Müşteri Hizmetleri: 0850 420 02 57 veya 0232 381 28 22

Kamera görüntülerini IPHONE, IPAD, ANDROID, Windows Mobile, Blackberry gibi tüm akıllı telefonlardan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X